Repetities Bevrijdingskoor 2020

Regio Hardenberg:

o.lv.: Edwin Velvis

lokatie: Het Morgenlicht

Gramsbergerweg 59

7772 CV Hardenberg

zaterdags van 10.00-12.00 uur

18 januari 2020

29 februari 2020

28 maart 2020

Generale repetitie op zaterdag 18  april 2020 in:

De Brugkerk , Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur. Repetitie van 10.00 -12.00 uur

 

Regio Nunspeet

o.l.v.: Rik Gerritsen

lokatie: Kerkgebouw, Driestwegkerk

Nunspeet

dinsdagavond v.a. 19.30 inloop, start repetitie: 19.45-21.30 uur

21 januari 2020

18 februari 2020

24 maart 2020

Generale repetitie op zaterdag  18 april in:

De Brugkerk, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur  Repetitie van 10.00- 12.00 uur

 

 Regio Amersfoort:

o.l.v. Martin Zonnenberg

lokatie: Kerkelijk centrum de Brug

Schuilenburgerweg 2

3816 TB Amersfoort

donderdagavonden inloop v.a. 19.00 uur , repetitie start 19.30-21.15 uur

16 januari 2020

20 februari 2020

26 maart 2020

Generale repetitie op  zaterdag 18 april  in de Brugkerk (zie regio Amersfoort )

Inloop v.a. 09.30 uur  Repetitie van 10.00 uur-12.00 uur

 

Regio Sliedrecht 

o.l.v.:  Martin Zonnenberg

lokatie: De Grote kerk

Kerkbuurt 131

Sliedrecht.

woensdagavonden  van 1930-21.30 uur

22 januari 2020

12 februari 2020

4 maart 2020

Generale repetitie op zaterdag  18 april 2020 in:

De Brugkerk , Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur  Repetitie van 10.00 uur-12.00 uur

 

Regio  Veenendaal

o.l.v.: Gerrald Bronkhorst

Lokatie: Gebouw Bethel (bij de Julianakerk)

Prins Bernardlaan 26

3901 CC Veenendaal

woensdagavonden van 19.30-21.30 uur

29 januari 2020

19 februari 2020

25 maart 2020

Generale Repetitie op zaterdag 18 april 2020 in:

De Brugkerk, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur  Repetitie van 10.00 uur-12.oo uur

 

 

Regio Krimpen aan den IJssel

o.l.v.: Arie van der Vlist

Lokatie: Rehobothkerk

De Landerijen 1

2926 TA Krimpen aan den IJssel

maandagavonden 19.30 uur-21.30 uur

20 januari 2020

10 februari 2020

9 maart 2020

Generale repetitie op zaterdag 18 april 2020 in:

de Brugkerk, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur    Repetitie van 10.00 uur -12.00 uur

 

Regio Middelharnis

o.l.v.: Berdien Dekker

Locatie: Exoduskerk

Dorpsweg 97

3245 VB Sommelsdijk

dinsdagavonden 19.30 uur inloop, start repetitie 19.45 uur

14 januari 2020

11 februari 2020

10 maart 2020

Generale repetitie op zaterdag  18 april in:

De Brugkerk, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 09.30 uur  Repetitie van 10.00uur- 12.00 uur

 

Regio Goes

o.l.v.: Peter Wildeman

Locatie: Chr. Geref. Kerk in Biezelinge

vrijdagavond van 19.30-21.30 uur.

24 januari 2020

6 maart 2020

3 april 2020

Generale repetitie op zaterdag 18 april 2020 in:

De Brugkerk, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB Amersfoort

Inloop v.a. 10.00 uur   Repetitie van 10.00 uur – 12.00 uur